Penzion Tokáň nabízí vedle ubytování také konferenční prostory s kapacitou pro 40 osob, které jsou vhodné pro konání seminářů, školení nebo firemních prezentací.

Nabízíme cateringové služby, zajistíme plátno i dataprojektor.

Svou polohou uprostřed lesů národního parku je penzionu Tokáň ideálním místem pro seznamovací a teambuildingové akce, příležitostné oslavy i vánoční večírky.

Připravíme pro Vás akci na klíč. Zajistíme Vám ubytování, stravování, doprovodný program i školící prostory. Rádi Vám sestavíme program dle Vašich přání, kontaktujte nás.

 

Vybrané zážitkové aktivity penzionu Tokáň:

Střelnice: sportovní luky, vzduchovky nebo šipky
Každý z nás má v sobě ukrytu soutěživou povahu. Porovnejte síly při střelbě z luku nebo ze vzduchovky. Střílí se v bezprostřední blízkosti penzionu, tedy pro občerstvení to není daleko. 

Vzduchovky
Lukostřelba

 

Slaňování
Pro dobrodruhy nabízíme slaňování ze skalních věží nedaleko penzionu. Aktivita rozvíjející týmovou spolupráci a podporu. Zkušený instruktor a veškerý potřebný materiál je po předchozí domluvě k dispozici. Z okolních skalních ostrohů jsou navíc nádherné výhledy do Českého a Saského Švýcarska.

Slaňování
Slaňování
Slaňování
Slaňování

 

Koloběžky
Připravili jsme pro Vás několik tras sjízdných na koloběžkách. Svezte se z Tokáně z kopce dolů, zpátky dopravu zajistíme. Po dohodě lze absolvovat i celodenní výlety na koloběžkách. Tento netradiční způsob cestování přináší spoustu zajímavých zážitků.

Koloběžky
Koloběžky
Koloběžka
Koloběžky

 

Grilování
Večerní grilování je po aktivně stráveném dni tím nejlepším odpočinkem. Grilování je možné objednat od 2 osob do maximálně 60 osob. Grilovat můžete uvnitř v restauraci i venku na terase. Vybrat si můžete ze tří variant:
„Standard“ (klobásky, grilovací párky, kuřecí maso, příloha – hranolky, omáčky)
„Gurmán“ (vepřový a hovězí steak, klobásky, grilovací párky, kuřecí maso, příloha – americké brambory, zeleninový salát, chléb, omáčky)

Pro vegetariány nabízíme i bezmasá jídla.

Grilování - stů...
Grilování

 

Horská kola
Můžete využít půjčovnu horských kol a užít si den po trasách národního parku.  Navštivte nejkrásnější místa Českého Švýcarska na kolech.

Kola

Pro skupiny a firmy

Nabízíme uspořádání firemní nebo společenské akce, společné posezení u bohatě prostřeného stolu. Jestli budete chtít pečený bůček na prkénku, grilované maso, šunku od kosti, pečenou kachnu, nebo jen obložené mísy na studeno je na Vás, ale my to pro Vás rádi uděláme.

 

Kontakt

Penzion Tokáň
GSM: 00420 607 936 394
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
web: www.tokan.cz

mapa

Tokáň na facebooku